Kde jsem: Katalog > Oblečení a obuv > Dámská obuv >

FORUM RECON BLACK RED

FORUM RECON BLACK RED

Obrázek není k dispozici

Cena produktu FORUM RECON BLACK RED není známa.

 

Popis produktu FORUM RECON BLACK RED: Flex: 4/10 (číslice udává postavení na stupnici tvrdosti Forum bot od 1 do 10; pomáhá určit jak hodně volná je ohebnost boty a kolik energie dokáže vstřebat a přenést do jízdy; všeobecně, vyšší čí... > více informací


FORUM RECON BLACK RED - popis

nahoru

Flex: 4/10 (číslice udává postavení na stupnici tvrdosti Forum bot od 1 do 10; pomáhá určit jak hodně volná je ohebnost boty a kolik energie dokáže vstřebat a přenést do jízdy; všeobecně, vyšší číslice označuje tvrdší, podpůrnější botu) - Liner: Concentrix Level 1 (nejjednodušší ze čtyř typů Forum vnitřních botiček, tradiční tepelně tvarovatelný typ) - Internal Cuff: Level 1 (jeden ze dvou typů vnitřních manžet, kde jsou připevněny k vnitřní straně kostry boty, díky čemuž je noha tažena proti zadní steně boty a tím se zlepšuje celkové držení paty; navíc není potřeba dalších zbytečných vrstev kolem kotníku) - Tongue: 3-Layered Tongue (třívrstevný jazyk) - Outsole: High Traction Cupsole (jeden ze tří typů podrážek Forum, založený na skate botách, ale inspirovaný samočistícími podrážkami turistických bot; tato podrážka je vyvinuta pro jezdce, kteří tráví více času šlapáním) - Lacing system: Traditional (tradiční systém zavazování boty) - Fullsize miniaturize: Reduced volume and footprint by a full size (celková velikost bot Forum je maximálně redukována tak, aby boty byly co nejmenší a tím pádem i co nejlehčí) - Backstay: Surlyn internal backstay fot better shell integrity (vnitřní opěrný pilíř boty z velmi odoloného, pevného a lehkého materiálu Surlyn vyvinutého firmou DuPont, autorem materiálů Kevlar, Teflon a dalších)

Výrobce Forum

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FORUM RECON BLACK RED užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kufry a zavazadla nebo Pánská obuv, Batohy a krosny, Cyklistické oblečení.

Nejlevnější FORUM RECON BLACK RED akční ceny - Levné FORUM RECON BLACK RED

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FORUM RECON BLACK RED stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FORUM RECON BLACK RED najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dámská obuv.